poniedziałek, 13 stycznia 2014

UWAGA! OGŁOSZENIE :C i post xd

ECH :C Więc tak: Pod ostatnim postem -Stworzona dla mnie-fantasy-4 <KLIK> po mimo 200 wyświetleń pojawiły się tylko 3 komentarze. Rozumiem, gdyby nikt nie czytał tego opowiadania, nie dziwiłabym się, jednak, liczby nie kłamią. Więc postanowiłam, jeśli jeszcze w <TYM> rozdziale, do dnia 14.01.2014r  nie pojawi się minimum 13 komentarzy zawieszam opowiadanie. I proszę, nie hejtujcie mnie typu: 'To może pisz lepsze posty?!' miałam czytelników, więc posty nie mogą być takie złe.  Nie twierdźcie też, ze Was szantażuję, chcę po prostu sprawdzić czy opłaca mi się pisanie i czy ktoś czyta moje wypociny. Jeśli macie jakieś pytanie piszcie, pod TYM postem lub na Ask'u. (Ps. nie śmiejcie się z mojej ilości pytań i lajków xd Właśnie go założyłam ;d )
 Ask.fm <KLIK> 


A teraz normalny post :P 

                       ,,Netomania'' opanowuje internety D: 
    Nie rozumiem ludzi, który potrafią siedzieć godzinami przed komputerem! Co w tym takiego fajnego? Czy tylko dla mnie wpatrywanie się w Facebooka godzinami powoli robi się nudne? Jedyne co w tym może być ciekawego to pisanie ze znajomymi!
    Teraz tyle się mówi, że jedyne dobre dzieciństwo to takie kiedy na komunie dostałeś rower zamiast laptopa, jeśli pamiętasz Tamagotchi zamiast Pou albo jeśli grałeś w piłkę nożną na ulicy, a nie na xbox'sie itp. A co w tym takiego skoro wszyscy skończyliśmy i skończymy tak samo?- w sieci? To jest bezsensu, nie ma to jak wypisywać w internecie jakie miałeś cudowne dzieciństwo kiedy nie miałeś internetu -,-' Czy to nie jest błędne koło? No sorry, ale kiedy 14-latka czyta takie coś kiwając głową i użalając się nad dzisiejszymi dziećmi to robi się chore. Jej dzieciństwo nadal trwa. Zresztą mówi się, że roczniki powyżej 01 są 'nową erą internetu'. Tak, teraz więcej maluchów siedzi przed komputerem, ale gwarantuje Wam gdybyście Wy podczas swoich najmłodszych lat mieli taki dostęp do niego, robilibyście to samo. To nie znaczy, że te dzieci od razu są ,,zepsute'' Wiadomo nie mogą siedzieć godzinami przed laptopem (itp.) ale co w tym takiego złego, że im się to podoba? Wam przecież TERAZ też.
      Co Wy uważacie na ten temat? Z góry przepraszam, że pisząc tego posta zwracałam się do Was (Wy, wam itp.) Nie chciałam nikogo urazić. Nie twierdzę, że to Wy popełniacie ten ,,błąd'' (z mojej perspektywy to błąd xD) tylko pisałam ogółem :P

Mój NOWO założony Ask: <KLIK>
Oraz piosenka na dziś: Ed Sheeran - Give Me Love <KILK>

2 komentarze:

  1. zgadzam się z tobą, że rośnie nam pokolenie internetu, lecz czy to nie my je przypadkiem tworzymy? ja na przykład już dawno nie spotkałam się z kimś w moim wieku, kto bez żadnego "ale" wyszedłby na dwór, natomiast na FB zawsze można ich spotkać =/ żeby nie wyglądało to sarkastycznie, że ja o dzieciach internetu piszę na internecie, ale osobiście nie siedzę zbyt dużo przed kompem

    http://niezbedna-dawka-linkinpark.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Super blog bardzo fajny.
    McDusia

    OdpowiedzUsuń

i jak? podoba się? ;) Skomentuj, i przekaż mi co myślisz ;D

Snow Leopard Print Pointer